İstanbul Evden Eve Nakliyat | En İyi Nakliye Şirketi
0532 487 80 42 albayrak@albayraknakliyat.biz.tr

İstanbul Ofis Taşımacılığı
İyi Düşün,İyi Taşın

Büyük şirketler, holdingler ve iş yerleri belirli zamanlar da ofis taşıma hizmeti almaktadır. Adres değişikliğine giden kurumsal şirketler, taşınma sürecin de farklı sorunlar ile karşılaşmaktadır. Özellikle de eşya sayısının çok olması durumun da nakliye firmalarının istediği ücretler oldukça fazladır. Bunun yanı sıra ise her firma ofislerin taşınması noktasında profesyonel değildir. Çünkü mobilyalar, toplantı masaları, vitrinler ve diğer tüm eşyalar marangozlar tarafından sökülmelidir. Ev taşıma hizmetleri az personel kısa bir süre içerisin de verilebilmektedir. Ancak ofis taşıma hizmetleri için alanında profesyonel olan ekiplere ihtiyaç duyulmaktadır. Aksi taktir de taşınma süreci günler de sürebilmektedir. Firmamız ise yılların vermiş olduğu tecrübe sayesin de iş yerlerin de bulunan tüm eşyaları sorunsuz bir şekilde nakil etmektedir.

istanbul ofis taşıma firmaları çok katlı iş yerlerin de bulunan tüm eşyaları istenilen adreslere götürmektedir. Nakil işlemleri öncesin de tüm eşyalar dikkatli bir şekil de paketlenmektedir. Paketleme işlemleri en az çift kat olacak bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Mobilyaların ve raf sistemlerinin çizilmemesi için her türlü önlem şalınmaktadır. Ofis nakliye firmamıız, Türkiye’nin iline sevkiyat desteği sağlamaktadır. Ayrıca günlük Ankara’dan İstanbul’a, İzmir’e ve Adana’ya araçlar yönlendirilmektedir. Çok katlı ofisler için ise depolama alanları geniş olan araç modelleri temin edilmektedir. Ofis nakliye personelleri sökme, takma ve montaj gibi işlemleri aynı gün içerisin de gerçekleştirmektedir. Kesinlikle eşyaların zarar görmesi,, montaj esnasın da çizillmesi söz konusu değildir.

Ofis nakliye Firmamız, İstanbul’un tüm ilçelerine ofis nakliye desteği sunmaktadır. Yüksek katlı binalar için ise asansör sistemleri temin edilmektedir. Asansör sistemleri 25 kat yüksekliğe kadar ulaşmaktadır. Ayrıca asansörlü ofis nakliye hizmetleri de ekonomik fiyatlar ile verilmektedir. Talep eden müşterilerimiz için sigortalı taşımacılık desteği sunulmaktadır. Yani tüm eşya ve mobilyalar eksper eşliği ile sigortalanmaktadır. Ofis taşıma hizmetleri teknolojik araç modellerimiz ile verilmektedir. Bu araçlara yüklenen tüm mobilyalar aparatlar ile sabitlemektedir. Bu sayede sevkiyat sırasında yüklerin bir birine zarar vermesi ve deforme olması engellenmektedir. Ayrıca şehirler arası ofis nakliye hizmetleri k3 belgesi alınmış olan kamyonlar ile verilmektedir.

ofis nakliye

Ofis Taşıma ücretleri, firmamız tarafından düşürülmektedir. Çok katlı şirketlere özel yüzde 20’lere varan indirimler yapılmaktadır. Ayrıca şehir içi ofis nakliye hizmetleri için de yüzde 30’luk bir indirim yapılmaktadır. Albayrak nakliyat firmamız, mobilyaların montajı, sökümü ve ambalajlanması gibi işçilik hizmetlerini de makul rakamlar ile vermektedir. Örneğin tek katlı bürolar için sadece nakliye ücreti talep edilmektedir. Geri kalan işçilik hizmetleri tamamen ücretsiz bir şekilde verilmektedir. Firmamız kurumsal şirket taşıma, alışveriş merkezi taşıma ve banka taşıma gibi alanlarda da her türlü desteği ekonomik fiyatlar ile sunmaktadır. Bünyemiz de bulunan personeller ve araçlar sayesin de tüm hizmetller profesyonel  bir şekilde verilmektedir.

ofis taşıma

Albayrak Evden Eve Nakliyat

En Çok Tercih Edilen Ofis Taşıma Şirketi