İstanbul Evden Eve Nakliyat | En İyi Nakliye Şirketi
0532 487 80 42 albayrak@albayraknakliyat.biz.tr

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat
İyi Düşün,İyi Taşın

Türkiye’nin geneline şehirlerarası nakliyat hizmeti veren firmamız, sektör ortalamasına göre ekonomik fiyatlar sunmaktadır. İstanbul’dan Ankara’ya, İzmit’e ve Diyarbakır’a günlük sevkiyatlar düzenlenmektedir. Firmamız ev ve ofis taşıma hizmetlerine özel ambalajlama ve montaj desteği de sunmaktadır. Özellikle şehir dışına taşınacak olan müşterilerimiz için yoğun bir stres süreci başlamaktadır. Çünkü pek çok şehirlerarası nakliyat firması eşyaların paketlenmesi için ekip desteği sunmamaktadır. Yani sökme, paketleme, istifleme gibi işlemler ev sahipleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Albayrak nakliyat ise, bahsi geçen tüm işlemleri kendi bünyesin de gerçekleştirmektedir. 1+1, 2+1 ve 3+1 büyüklüklere sahip olan tüm daireler uzman personellerimiz tarafından sorunsuz bir şekilde nakil edilmektedir

Her şirket, şehir dışı bölgeler için sevkiyat desteği sunmamaktadır. Bu nedenle de şehirlerarası nakliye firmaları sayısı oldukça azdır. Müşterilerimizin ise, firma tercihin de dikkat etmeleri ve kurumsal hizmet veren nakliyecilere yönelmesi gerekmektedir. Çünkü taşıma güzergahının uzun olması nedeniyle eşyalara gelebilecek olan zarar riski artmaktadır. Dolasıyla da alanında uzman olmayan şehirlerarası nakliye firmaları ile çalışmak maddi zararların yaşanmasına neden olabilir. Albayrak ise, tüm yükleri çift kat olacak bir şekilde paketlemektedir. Paketlenen yükler, fiziksel farklılarıklı göz önünde bulundurularak araçlara yerleştirilmektedir. Ayrıca firmamız, parça eşya taşma, ambar yük taşımacılığı ve komple yük taşımacılığı gibi hizmetler de sunmaktadır. Şehirlerarası nakliye firmaları arasında en ucuz taşıma desteği yine Albayrak tarafından sağlanmaktadır

Her firmanın şehirlerarası nakliyat ücretleri farklılık göstermektedir. Ücretlerin belirlenmesi noktasında ise eşyaların miktararı ve taşıma güzergahının uzunluğu ön pplanda tutulmaktadır. Müşterilerimiz ucuz nakliye adı altında pek çok kes dolandırılmaktadır. Özellikle de internet üzerinden sanal hizmet veren komisyoncular yüzünden ev sahipleri yüksek meblalar ödemektedir. Firmamız ise her zaman kaliteli ve ekonomik şehirlerarası nakliyat hizmeti sunmaktadır. Ofis taşıma, parça eşya taşıma, ev taşıma ve komple yük taşıma gibi hizmetler çok makul rakamlar ile verilmektedir. Albayrak şehirlerarası evden eve nakliyat firmamız, emeklillere, memurlara özel  yüzde 40’a varan indirimler de gerçekleştirmektedir. Tüm il ve ilçeler için asansör desteği de sunulmaktadır.

ofis nakliye

Şehirlerarası evden eve nakliyat firmamız, mustakil, dubleks, bahceli ve site omak üzere tüm daireleri taşımaktadır. Evler de yer alan eşyaların tamamı şeffaf ambalajlar ile paketlenmektedir. 1+1 ve 1+0 daireler için işçilik ücreti alınmamaktadır. Yeni adreslere götürülen tüm eşyalar marangoz ustalarımız tarafından monte edilmektedir. Şehirlerarası nakliyat ekipleri, taşıma işlemleri sırasında mobilyaların zarar görmesini engellemektedir. Ayrıca firmamız herhangii bir bölge kısıtlaması getirmemektedir. Yani doğu veya batı tüm illere şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti verilmektedir. 3+1’den büyük olan daireler için ise çeşitli kampanyalar yapılmaktadır. İstanbul’dan yüklenen eşyalar en geç 48 saat içerisin de istenilen şehirlere ulaştırılmaktadır.

ofis taşıma

Şehirlerarası evden eve nakliyat firmaları bünyesinde kapalı kasa araç modelleri ve çeşitli kamyonlar bulunmaktadır. Müşterilerimizin bu nokta da çalışacağı firmadan ekspertiz talep etmesi gerekmektedir. Çünkü eşya sayısına uygun araç seçilmesi sayesinde nakil işlemleri daha güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Firmamız bünyesinde de  küçük ve büyük olmak üzere sınırsız araç bulunmaktadır. Şehirlerarası evden eve nakliyat firmaları kesinlikle eşyaları sigortamak ile zorunludur. Albayrak tüm hizmetlerini bu mantık ile vermektedir. Sigorta desteği sağlamayan nakliyecilerden uzak durulması gerekmektedir. Ayrıca kurumsal taşımacılık ve şehirler arası ev taşımacılığı gibi hizmetler resmi araçlarımız ile verilmektedir.

Albayrak Evden Eve Nakliyat

81 İlimize Kesintisiz Tek Kaskolu Nakliye Şirketi.