Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

16 Mart 2024 0 Yazar: admin

Şehirler Arası Nakliyat – Şehirler Arası Nakliye Ücretleri

Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası nakliyat hizmeti, firmamız tarafından 81 il ve tüm ilçeler için verilmektedir. Ev sahipleri, şehir değişikliği yaparken pek çok sorun ile karşılaşmaktadır. Eşyaların uzun mesafeli illere tahin edilmesi oldukça zordur. Nakliye sırasında yaşanan sorunlar bu sürecin zorluk derecesini arttırmaktadır. 

Şehirlerarası nakliyat hizmeti veren kaliteli firmalar sayesin de ise müşterilerimiz problem yaşamadan taşınma şansı bulmaktadır. Albayrak, bu nokta da profesyonel bir destek sağlamaktadır. Taşınma süreci, en ufak bir malzemele ya da eşya zarar görmeden tamamlanmaktadır.

şehirler arası nakliyat
şehirler arası nakliyat

Albayrak şehirlerarası nakliye hizmetleri teknolojik yöntemler ile verilmektedir. Firmamız, sigortalı taşımacılık adı altın da hizmet verdiği için mal sahiplerinin maddi zararlar ile karşılaşmasını engellemektedir.

İstanbul Şehirlerarası Nakliye

Albayrak İstanbul şehirlerarası nakliye şirketi, tüm ev eşyalarını, ofis eşyalarını, şirket ve depo malzemelerini istenilen illere kadar götürmektedir. Başkta Ankara, Bursa, İzmir olmak üzere tüm şehirlere taşıma desteği sunulmaktadır.

şehirlerarası evden eve nakliyat
şehirlerarası evden eve nakliyat

Ayrıca Diyarbakır, Batman gibi doğu illerimiz için de şehirlerarası nakliye hizmeti verilmektedir. Albayrak, 20 yıllık tecrübesi ile uzun güzergahlara nakil edilen eşyaların deforme olmasını engellemektedir. 

Şehirlerarası nakliyat hizmeti, profesyonel firmalar tarafından verilmelidir. Çünkü bu hizmet ciddi bir profesyonellik gerektirmektedir. Yükleme, boşaltma, paketleme gibi işlemler, uzun taşıma güzergahlarına uygun bir şekilde yapılmalıdır. 

İstanbul şehirlerarası nakliye ekipleri ise yılların vermiş olduğu tecrübe sayesin de tüm ev eşyalarının profesyonel bir şekilde nakil edilmesini sağlamaktadır.

Şehirlerarası Nakliyat Hizmeti Nasıl Verilir?

Şehirlerarası nakliyat hizmeti, 3 aşamadan oluşmaktadır. İlk anlaşma, müşterilerimize sunulan fiyat teklifidir. Firmamız eşyaların bulunduğu ilçelere eksper ekibi yollamakta ve ardından incelemeler yapmaktadır. Sonra da ev sahiplerine fiyat teklifi sunulmaktadır.

Anlaşmaya varıldıktan sonra da ikinci aşama olan paketleme işlemlerine başlanmaktadır. Dolaplar, mobilyalar, masalar marangoz ustalarımız tarafından sökülmektedir. Şehirlerarası nakliyat personellerimiz, tüm eşyaları pat pat poşetler ile paketlemektedir.

evdenevenakliyeucretleri
evdenevenakliyeucretleri

Yükleme işlemleri ise, güzergahlara göre yapılmaktadır. Hareket halin de eşyaların birbirine zarar vermemesi için araya destek malzemeleri yerleştirilmektedir.

Son aşama ise, taşımanın sonra ermesi ile birlikte başlatılan montaj işlemleridir. Albayrak evden eve nakliyat firmamız tüm eşyaları uygun odalara kadar çıkartıp monte etmektedir.

Müşterilerimiz nakil sırasında en ufak bir sorun ve zahmet ile karşılaşmamaktadır. Ayrıca firmamız her il ve ilçe için asansörlü nakliye desteği de sunmaktadır.

Şehirlerarası nakliye Firmaları

Albayrak şehirlerarası nakliye firmaları kaliteli hizmetle beraber ekonomik bir hizmet sunmaya özen göstermektedir. Sektör de bulunan pek çok nakliye şirketi, sadece komisyon üzerinden faaliyet göstermektedir. Yani uzak şehirlere sevkiiyatlar düzenlememektedir.

Müşterilerimiz ise bu durumdan bir hayli rahatsız olmaktadır. Ayrıca müşterimizin anlaşmış olduğu firmanın komisyon üzerinden işi satması sonucun da pek çok sorun yaşanmaktadır.

Müşterimiz hangi şehirlerarası nakliyat firmaları ile çalışacığını bile son dakika öğrenmektedir. Albayrak ise, ister şehir içi ister şehir dışı tüm hizmetlerini kendi imkanları ile vermektedir.

evdenevenakliyatfiyatlari
evdenevenakliyatfiyatlari

Firmamız da bulunan 5 adet kamyon sayesin de tüm eşyalar aynı iş günü içerisin de sevkiyata çıkarılmaktadır. Taşıma işlemleri ise maksimum 3 iş günü içerisin de tamamlanmaktadır. Şehirlerarası nakliye firmaları tercih ederken komisyon olayının ve nakil süresinin iyice sorgulanması gerekmektedir.

Şehirlerarası Nakliyat Ücretleri

Şehirlerarası nakliyat ücretleri tamamen eşya sayısına ve nakil güzergahına göre değişmektedir. İstanbul’dan Ankara’ya, Bursa’ya ve diğer büyük illere taşınacak olan eşyalar için indirimler yapılmaktadır. Albayrak, müşteri memnuniyeti için fiyatlar noktasında çeşitli kampanyalar gerçekleştirmektedir. 

Şehirlerarası nakliye ücretleri sektör ortalamasına göre daha makul düzey de tutulmaktadır. Ayrıca firmamız anahtar teslim ev taşıma hizmeti sunmaktadır. Paketleme, kurulum gibi işlemler anlaşılan fiyat dahilin de yapılmaktadır.

4+1, 5+1 daireler için büyük kamyonlar tahsis edilmektedir. Firmamız şehirlerarası nakliye hizmetlerini sadece uzman ekipler ile vermektedir.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası evden eve nakliyat firmamız, her türlü daireyi tek bir araç ile nakil etmektedir. Parça taşıma hizmetleri sistematik bir şekilde verilmektedir.

İstanbul’dan kalkan araçlarımız kısa bir süre de yeni adreslere ulaşmaktadır. Ayrıca parça ev eşyaları, tekli koltuklar, öğrenci eşyaları veya tek tük malzemeler için de şehirlerarası nakliye desteği sunulmaktadır.

Albayrak bünyesinden hizmet alan müşterilerimiz, bu süreçte hiçbir sıkıntıya düşmemektedir. Detaylı fiyat bilgisi için sizde şehirlerarası evden eve nakliyat firmamızı arayabilirsiniz.