Ofis Taşımacılığı - Ofis Taşıma Fiyatları

OFİS TAŞIMA HİZMETİ

  • Albayrak Nakliyat olarak biz ofis taşımasında titiz ve güvenli olarak eşyalarınızı taşıyoruz. Profesyonel ekibimiz ve sistemlerimizle sizleri iş kaybına uğratmadan ofisinizi taşırız.Ofis taşıma işlemi diğer taşıma işlemlerinde farklı bir sürece sahiptir.bu süreç için alınacak en önemli tedbir ise ön keşiftir.Albayrak ofis taşıma istanbul içerisinde bulunan ofislerinizin taşınma sürecinde ücretsiz expertiz hizmeti ile yerinde keşif yaparak e uygun fiyat ve ekipmanı belirler.albayrak ofis taşımacılığı taşıma sürecine kesinlikle yabancı uyruklu eleman göndermez ve her bir çalışanı 12 yılını albayrak çatısı altında hizmet veren personellerden oluşur.Özel taşıma sigortası ve kaskosu ile eşyalarınızın değerinde sigorta poliçesi oluşturur.Ulusoy AXA ve HDİ sigorta ile ofis taşımacılığını pratik hale getirmektedir.
  • Albayrak Nakliyat ofis taşımacılığı olarak hizmet verdiği kişi ve kuruluşların gizliliklerini ve özel bilgilerini korur bu konuda özen göstermektedir.
  • Albayrak Nakliyat ofis taşıma sistemi ;

- Taşınacak malzemeler tespit edilip, bir taşıma programı hazırlanır. 
- Tarih ve saat de anlaşma yapılır. 
- Önceliğe göre ofis departmanları araçlara yüklenir ve yeni ofise sevk edilir. 
- Ofis malzemelerinin yerleştirileceği odalar belirlenir ve önceliğine göre yerleştirilir.

  • Albayrak Nakliyat ofis taşımacılığında monte edilecek eşyalar monte edilir, demonte yapılacak eşyalarda demonte edilerek taşınmaktadır.
  • Ofis eşyalarının taşınması tecrübe ve hassasiyet gerektirir. Birçok ofis ve büroda bulunan yüksek maliyetli elektronik cihazların taşınması uzman ekibimiz tarafından sorunsuzca yapılmaktadır.
  • Evden eve nakliyatta olduğu kadar ofis ve büro eşyalarınızın taşınmasında da oldukça iddialıyız...

ofis taşıma ofis nakliye

ofis taşıma şirketi büro taşımacılığı

taşımacılık süreci insanoğlunun varoluşundan bu yana sürekli olan bir yer değiştirme sürecidir.Ev taşıma ve işyeri taşıma işlemleri her zaman ön planda tutulmuştur.Ofis taşıma diğer sektörlere kıyasla daha zor ve meşakatli bir süreçtir bu süreçte bulunan eşyaların paketlenmesi taşınması olabiliceğince dikkat gerektiren bir husustur.Albayrak ofis taşıma ile ofiste bulunan para kasası ve piyano tarzı ağır nakliye işlemleri için özel taşıyıcı ile sizleri bu süreçten bir nebzede olsa kurtarıyor.

Köklü referasn listesi ile Türkiye'de en çok tercih edilen ofis taşıma şirketlerinden bir tanesidir.Eczacıbaşı , Koç Holding, MNG, PTT, Sabancı Holding ve bir çok köklü şirket ile anlaşmalı taşıma işlemlerimiz devam etmektedir.Bu süre ile ilgili yapılan görüş ve teşekkür mektupları için şirketimizden ön görüşme talep ederek detaylı bilgi edinebilirsiniz.Unutmayın Taşınma süreci amatör kişi ve kuruluşlara yaptırılmayacak kadar hassasiyet gerektiren bir süreçtir.

albayrak ofis taşıma

ofis taşıma

albayrak ofis taşıma

ofis büro taşımacılığı

istanbul ofis taşıma fiyatları

ofis taşıma şirketleri

ofis eşyası taşıma