uluslararası evden eve nakliyat

Uluslararası Nakliyat - Uluslararası Nakliye Ücretleri

ULUSLARARASI EVDEN EVE NAKLIYAT HİZMETİ

Bulunduğunuz yerden dünyanın herhangi bir yerine veya dünyanın herhangi bir yerinden Türkiye nin herhangi bir noktasına ulaşmak yada ulaştırmak istediğiniz eşyalarınızı, taşınırken gördüğünüz ilk haliyle görebilmeniz için avrupa standartlarındaki ambalaj malzemelerimiz ve uzman ekip arkadaşlarımızla paketleme,gümrükleme yapılarak kara, hava, yada deniz yoluyla istediğiniz yere ulaşımını gerçekleştiriyoruz.

Telefon yada e-mail yoluyla yapacağınız başvurularınızda, randevulaşarak expertiz uzmanı arkadaşımızı, eşyalarınızı görmek için adresinize yönlendiriyoruz. Eşyalarınızın hacmini, gideceği yeri ve zamanı bilgilerini edindikten sonra, eşyanın kapladığı alana göre, gideceği yer, kara yolu, deniz yolu yada hava yolu seçeneklerinize göre en uygun fiyatı takdirlerinize sunuyoruz... Detaylı fiyat için ücretsiz expertiz hizmetimiz ile uluslararası evden eve nakliyat hizmetinde sizlere yardımcı olmaktayız. Uluslararası evden eve nakliyat hizmetlerinde özel nakliyat ve sevk kaskosu ile eşyalarınız alındığı gün ile varış gününe kadar koruma altına alınmaktadır.

Uzak Mesafeler İçin Paketleme

Avrupa Standartlarında kullandığımız paketleme malzemelerimiz ile, eşyalarınızın varış noktasına kusursuz gitmesini sağlıyoruz. Uzman ekip arkadaşlarımız, mobilyalarınızı demonte ederek, havalı ambalaj malzemeleri ile beraber karton ambalaj da kullanarak birkaç kat olarak paketleme yapıyoruz. Kırılabilecek mutfak eşyalarınız için, havalı naylon ambalaj ile beyaz kağıt malzemeler kullanılarak, karton kutular içine birbirine temans etmeyecek şekilde riskleri ortadan kaldırıyoruz. Hassas elektronik eşyalarınızı, çok hassas antika yada manevi değeri olan eşyalarınızı ; eşyalarınızın durumuna göre, bir kaç kat paketleme yapıldıktan sonra, ahşap sandık içine koyarak yada içerisine strafor konulmuş sandık içine koyarak, varış noktasında sürprizlerle karşılaşmamanız için güvence içine alıyoruz..

Eşyalarınızın peketleme işlemi yapıldıktan sonra; varış noktasında tam ve eksiksiz hizmetimizin, sizler tarafından kontrol edilmiş olmasının huzurunu hep beraber görebilmek için, yapılmış olan her paket üzerine etiketler yapıştırarak, numarası ve içerisinde ne olduğunun envanteri yapılarak, bir kopyasını sizlere sunuyoruz.

Eşyalarınız sizlerin belirlediği eşya değeri üzerinden sigortalanır. Sigortalanan eşyalarınızı; gümrük takip uzmanı arkadaşlarımız tarafından gümrükleme işlemleri yapılır.

Yurt Dışı nakliyat departmanlarımız ile Türkiye'de tek yurt dışı nakliye hizmeti veren evden eve nakliyat firması olmanın avantajları ile evinizi nerede olursanız olun sizlere güvenli bir şekilde teslimat yapıyoruz.

uluslararası nakliyat

uluslararası nakliyat

uluslararası evden eve nakliyat

uluslararası nakliye firmaları

uluslararası taşımacılık

uluslararası eşya taşıma

evden eve nakliyat yurdışı