image

İstanbul Üsküdar Evden Eve Nakliyat - Nakliyat Firmaları

Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Üsküdar Evden Eve Nakliyat, hizmet kalitesi olarak daima müşteri ve eşyasının korunması, güvende taşınması amacını gütmüş, her hizmeti müşterisinin memnuniyeti, dahilinde gerçekleştirme gayreti yürütmüştür. Hizmetin emin ellerden müşteriye sunulması hem müşterinin güvenini kazanmak hemde firmanın kurumsal kimliğini korumak adına çok önemli olmakla beraber, tüm firmalar için esas olan işine saygı duyması hizmeti nakliye sektörüne kazanımlar dahilinde gerçekleştirmektir.

Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Üsküdar Evden Eve Nakliyat, nakliye talebinin en güzel şekilde karşılanması için müşterinin güvendiği ve inandığı en güçlü nakliye firması olmuş, personeli ve kullandığı ekipmanı ile bu güvenin boşa olmadığını verdiği hizmetler sonrası müşterisine kanıtlamıştır. Üsküdar Evden Eve Nakliye, nakliye sektöründe, müştersine sunduğu ücretsiz ekspertiz ve ambalajlama hizmetleri ile bugün müştersine ve sektör kendisini kanıtlamış liderlik sıfatına ve övgüye layık tescilli bir firmadır.

Üsküdar Nakliyat, ücretsiz ekspertiz hizmeti ile evden eve nakliyat, kurumsal ve ofis taşıma hizmetlerinde nakliye hizmeti gerçekleştirme aşamasında, hizmetin işleyiş planını oluşturmuş, hazırladığı plan ve rapor doğrultusunda hizmeti gerçekleştirerek müşteriyiş taşınam sitresi ve yükünden kurtarmış, yeni evine güvenle kapısını açarak girma olanağı sunmuştur.

Üsküdar evden eve nakliyat firmaları arasında seçkin bir konuma ulaşmış olan Albayrak Nakliyat diğer tüm İstanbul ilçelerine evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.  Evinizi taşımak sizin için gerçekten yorucu ve stresli bir iş olabilir. Üsküdar Nakliyat olarak bu zor olan evden eve nakliyat işini taşıma ve ambalajlama konusunda uzman ekibimizle güvenli ve hızlı gerçekleştirebiliriz. Eşyalarınız ambalajlı ve dikkatli bir şekilde taşınıp yüklenmesine rağmen nakliye kamyonunun küçükde olsa istanbul trafiğinde kaza yapma olasılığı bulunmaktadır. Kaza durumunda siz müşterilerimizin mağdur olmamaları için aracı sigorta anlaşmalı olduğumuz sigorta firması aracılığı ile eşyalarınızı sigortalayıp güvenlik altına alıyoruz.. Ayrıca eşyalarınızı sigortalamak isterseniz bu konu hakkında sizi ücretsiz olarak bilgilendirebiliriz.

Şehir içi ve şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetimiz için özel tasarlanmış büyük ve küçük ebatta kamyonlarımız ile haftanın her günü hizmetinizdeyiz.Firmamız evden eve nakliyat hizmeti dışında ofis taşıma, fabrika taşıma, fuar taşıma ve eşya taşıma gibi farklı uzmanlık ve yetki belgeleri gerektiren nakliye işlerini de yapmaktadır.

Üsküdar Hakkında Bilgi

Üsküdar, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan bir ilçesidir. Şehrin en tarihi ilçelerinden bir tanesi olan Üsküdar’ın geçmişi İstanbul’un fethine kadar dayanmaktadır.  Üsküdar 35 km’lik bir büyüklüğe sahip olup günümüzde bu alanın tümü yerleşim alanı olarak kullanılmaktadır. Marmara Üniversitesi ve Kuleli Askeri Lisesi yine bu ilçenin sınırları içerisindedir. İlçenin köklü ve tarihi bir yerleşim alanı olması dolayısıyla Üsküdar diğer ilçelere göre daha sakin bir ilçedir. İlçenin denize bakan sırtları eğimli olup, genel olarak tepelik ve engebeli bir arazi yapısına sahiptir.

Bu nedenle ilçede nakliyat hizmetinin mutlaka ilçenin yerleşim şeklini bilen uzman Üsküdar nakliyat şirketlerine yaptırmak gerekmektedir.

NUMARALARIMIZDAN HERHANGİ BİRİNİ TIKLAYARAK ARAYABİLİRSİNİZ.. :


+90 216 302 07 74

|

+90 212 202 67 37

|

+90 532 356 62 85

ÜSKÜDAR EVDEN EVE NAKLIYAT FIRMASI

başta olmak üzere diğer tüm bölgelerinde hizmet vermekteyiz.

Üsküdar evden eve nakliyat

daia müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.Evden eve nakliyat konusunda uzman ve güleryüzlü ekimiz ile taşınmanız mutluluğa dönüşsün şimdi sizde yukarıda ki numaralardan arayarak Üsküdar evden eve nakliyat hizmetinden şimdi faydalanın..

Üsküdar evden eve nakliyat firmaları arasında rakisiz ve modern iş anlayışı ile daime güven dolu taşımacılık sunmuştur."Her taşınma kendi taşınmamızdır" düşüncesi ile hareket etmekteyiz çünkü; bir aile nakliyecisi olmanın hedefindeyiz bizim için bir müşteri bin müşteridir.Referans üzerine çalışan Üsküdar evden eve nakliyat firmamız şimdi size bir telefon uzaklığındadır.

İlçenin nüfusu, 2012  genel nüfus sayımında yaklaşık 535.916 kişi olarak tespit edilmiştir. 33 mahalleden oluşumakta olup, köy yerleşimi yoktur. 1926 yılına kadar il statüsünde olan Üsküdar aynı yıl yapılan yasal düzenlemeyle ilçe statüsüne getirilip İstanbul'a bağlanmıştır. 1930'da Kadıköy ve Beykoz, 1987'de Ümraniye'nin Üsküdar'dan ayrılarak ilçe olmaları, 2008'de de Örnek, Esatpaşa ve Fetih mahallelerinin Ataşehir ilçesine bağlanmasıyla bugünkü sınırlarına ulaşmıştır.

Evden Eve Nakliyatta Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evden eve taşınırken dikkat etmeniz gereken 6 adım vardır. Bu adımlar sırasıyla Taşınmanın Planlanması, Eşya Listesi Hazırlamak, Firma Seçmek, Sözleşme İmzalama, Nakliye Sigortası Yaptırmak ve Eşyaların Paketlenmesidir. Bu adımlar dikkatli bilinçli olarak yapılması taşınma maliyetlerini ve stresini azaltacaktır.

Taşınma Planı:

Taşınmaya hazırlanmanın ilk adımı planlamayla başlar. Taşınmaya en az 4 hafta önceden hazırlık yapılmalı ve evden eve nakliyat bitene kadar tüm aşamalar belirlenmelidir. Yeni ev ne zaman tutulacak, evden eve nakliyat firması ne zaman kararlaştırılacak gibi önemli aşamaların ne zaman yapılacağı belirlenmelidir. Taşınma planı sizi olası gecikmeler ve ertelemelerden doğacak aksilik ve maliyetlerden kurtaracaktır. Sizin için hazırladığımız Evden Eve Taşınma Planını buradan indirip kendi planınızı oluşturabilirsiniz.

Eşya Listesi Hazırlama:

Taşınmadan önce hangi eşyalarınızı yeni evinize götüreceğinizi kararlaştırın. Kolilere konulacak eşyalar dışında diğer tüm eşyalarınız içi eşya listeleri oluşturun. Hazırlayacağınız kolileri numaralandırın ve eşya listesine ekleyin. Taşınma bittikten sonra eşyalarınızı kolayca gözden geçirip eksik olup olmadığını tespit edebilirsiniz. Hazırladığınız eşya listesini firma ile yaptığınız sözleşmeye ekleyerek olası eksik eşyalarınızı nakliye firmasından istemeniz ve ispatlamanız kolaylaşacaktır.

Evden Eve Nakliyat Firması Seçmek:

Evden eve nakliyattın en önemli aşaması nakliye firmasına karar verme aşamasıdır. Firmalara karar verirken tek referansınız evden eve nakliyat fiyatı olmasın. Seçeceğiniz firmaya karar verirken arama motorlarında ilk sıralarda bulunan birçok evden eve nakliyat firmasının sadece komisyonculuk yaptıklarını ve sizinle anlaştıktan sonra en iyi fiyatı veren firmayı taşınma günü kapınıza göndereceğini unutmayın. Evden eve nakliyat firması seçerken şunlara dikkat edin. 1. Firmanın internet sitesinde araç resimlerinin olmasına özen gösterin ve araç üzerindeki yazıların gerçek olduğundan emin olun.

2. Firma iletişim sayfasında firma ile ilgili yeterli bilgi olmasına özen gösterin. Sabit telefon, adres, firma yetkilisi ad soyadı gibi…

3. Firmanın sizin bulunduğunuz şehrin firması olmasına özen gösterin.

4. Firma yetki belgelerini inceleyin ve yetki belgesinde yazılı ünvanı Türkiye Sicil Gazetesinde araştırın.

Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi:

Karar verdiğiniz evden eve nakliyat firması ile mutlaka sözleşme yapın ve sözleşmede hoşunuza gitmeyen maddeleri değiştirin. Tüm eşyalarınız emanet etiğini unutmayın ve sözleşmeye es geçemeyin

Evden Eve Nakliyat Sigortası:

Evden eve nakliyat firmalarının sigortalı nakliyat dedikleri sigorta Tam Ziya sigortasıdır. Bu sigortasının kapsamı kaza sonucu tüm eşyalarınızın araç ile beraber ziyanını kapsar. Kırık ve çizikler sigorta kapsamında değildir. Nakliye sigortaları ile ilgili daha fazla bilgi için linki takip edin.

Eşyaların Paketlenmesi:

Eşyaların paketlenmesinde göz önünde bulundurmanız gereken en önemli nokta paketlemesini sizin yaptığınız eşyaların paketleme hatası sonucu hasar alması halinde firma sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu nedenle ufak tefek eşyaları kendiniz paketleyebilir ancak beyaz eşya ve mobilyaların paketlemesini firmanın yapmasını isteyin. Eşyaların paketlenmesi ile ilgili daha fazla bilgi burada.

Paketlemenin önemli adımlarından biride paketlenen eşyaların ve kolilerin etiketlenmesidir. Uyarı etiketleri taşımayı gerçekleştiren ekibe o eşya ya nasıl davranmaları gerektiği ile ilgili çok önmeli bilgiler verir. Eşyanın taşınma ve araca istiflenmesinde uyarı etiketleri çok önemli bir rol oynar ihmal etmeyin.