kadıköy evden eve nakliyat

Kadıköy evden eve nakliyat şirketleri firmaları

2023 Yılının en iyi nakliye ve en iyi yükselen nakliye şirketi ödülüne bizleri layık gören tüm müşteri ve meslektaşlarımıza teşekkürlerimizi sunarız..

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un kalabalık semtlerinden olan Kadıköy’de her gün yüzlerce ev taşınmaktadır. Fakat kaç tanesi taşıma usullerine uygun olarak kırmadan, eşyaya zarar vermeden, müşteriyi üzmeden yapılmaktadır. Kadıköy evden eve nakliyat hizmetinde son derece profesyonel ve kaliteli hizmet ile rakiplerinden çok daha düşük fiyatlar sunmaktadır.  

Kadıköy Evden Eve Nakliyat, Her Eşya Farklı Taşınır 

Her eve ve her eşyaya ayrı bir taşımacılık yöntemi uygulanması gerekmektedir. Çünkü her eşyanın fiziki özellikleri ve taşınma stilleri farklılık içerecektir. Kadıköy evden eve nakliyat firması taşınma işleminden önce araştırma ekibi ile taşınacak evin eşya analizini yapar. Bu analiz neticesinde eşyanın kapasitesine uyacak boyutlarda bir araç temin eder. İkinci veya üçüncü seferler yaparak hem maliyet hem de zaman giderini yükseltmez. Tek seferde güvenli bir yoluculuk ile eşyalar taşınır. 

Kadıköy Evden Eve Nakliyat ; Nakliye Konusunda Tam Hizmet 

Eşya taşımada oluşacak her sorunun önüne geçmek için ise profesyonel bir ambalajlama işlemi uygulanır. Eşyaların darbelere karşı korunması için Kadıköy evden eve nakliye firması ayrı bir özen göstermektedir. Nakliye işi için üretilmiş malzemelerle eşyalara tamamen bir yalıtım uygulanarak taşınma esnasındaki kazaların önüne geçiliri. Yolculuk esnasında ise hiçbir eşya üst üste yığıntı yapılmadan düzgün bir istifleme uygulanır. İstiflenen eşyalar arasına koruyucu malzemeler koyularak sarsıntıdan kaynaklı çarpmalar yok edilir. Bu önlemler her türlü eşya zararının önüne geçebilir fakat müşterilerimiz kendilerini daha da güvende hissetsin diye eşya sigortalama işlemi de uygulanır. Taşınan her eşya çalıştığımız sigorta şirketi tarafından korumaya alınarak en ufak zararda maliyeti ödenmektedir. 

2018 - 2019 Yılının en iyi nakliye ve en iyi yükselen nakliye şirketi ödülüne bizleri layık gören tüm müşteri ve meslektaşlarımıza teşekkürlerimizi sunarız..

Kadıköy evden eve nakliyat firması

başta olmak üzere diğer tüm bölgelerinde hizmet vermekteyiz.

Kadıköy evden eve nakliyat

daia müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.Evden eve nakliyat konusunda uzman ve güleryüzlü ekimiz ile taşınmanız mutluluğa dönüşsün şimdi sizde yukarıda ki numaralardan arayarak Kadıköy evden eve nakliyat hizmetinden şimdi faydalanın..

Kadıköy evden eve nakliyat firmaları arasında rakisiz ve modern iş anlayışı ile daime güven dolu taşımacılık sunmuştur."Her taşınma kendi taşınmamızdır" düşüncesi ile hareket etmekteyiz çünkü; bir aile nakliyecisi olmanın hedefindeyiz bizim için bir müşteri bin müşteridir.Referans üzerine çalışan Kadıköy evden eve nakliyat firmamız şimdi size bir telefon uzaklığındadır.

Evden Eve Nakliyatta Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evden eve taşınırken dikkat etmeniz gereken 6 adım vardır. Bu adımlar sırasıyla Taşınmanın Planlanması, Eşya Listesi Hazırlamak, Firma Seçmek, Sözleşme İmzalama, Nakliye Sigortası Yaptırmak ve Eşyaların Paketlenmesidir. Bu adımlar dikkatli bilinçli olarak yapılması taşınma maliyetlerini ve stresini azaltacaktır.

Taşınma Planı:

Taşınmaya hazırlanmanın ilk adımı planlamayla başlar. Taşınmaya en az 4 hafta önceden hazırlık yapılmalı ve evden eve nakliyat bitene kadar tüm aşamalar belirlenmelidir. Yeni ev ne zaman tutulacak, evden eve nakliyat firması ne zaman kararlaştırılacak gibi önemli aşamaların ne zaman yapılacağı belirlenmelidir. Taşınma planı sizi olası gecikmeler ve ertelemelerden doğacak aksilik ve maliyetlerden kurtaracaktır. Sizin için hazırladığımız Evden Eve Taşınma Planını buradan indirip kendi planınızı oluşturabilirsiniz.

Eşya Listesi Hazırlama:

Taşınmadan önce hangi eşyalarınızı yeni evinize götüreceğinizi kararlaştırın. Kolilere konulacak eşyalar dışında diğer tüm eşyalarınız içi eşya listeleri oluşturun. Hazırlayacağınız kolileri numaralandırın ve eşya listesine ekleyin. Taşınma bittikten sonra eşyalarınızı kolayca gözden geçirip eksik olup olmadığını tespit edebilirsiniz. Hazırladığınız eşya listesini firma ile yaptığınız sözleşmeye ekleyerek olası eksik eşyalarınızı nakliye firmasından istemeniz ve ispatlamanız kolaylaşacaktır.

Evden Eve Nakliyat Firması Seçmek:

Evden eve nakliyattın en önemli aşaması nakliye firmasına karar verme aşamasıdır. Firmalara karar verirken tek referansınız evden eve nakliyat fiyatı olmasın. Seçeceğiniz firmaya karar verirken arama motorlarında ilk sıralarda bulunan birçok evden eve nakliyat firmasının sadece komisyonculuk yaptıklarını ve sizinle anlaştıktan sonra en iyi fiyatı veren firmayı taşınma günü kapınıza göndereceğini unutmayın. Evden eve nakliyat firması seçerken şunlara dikkat edin. 1. Firmanın internet sitesinde araç resimlerinin olmasına özen gösterin ve araç üzerindeki yazıların gerçek olduğundan emin olun.

2. Firma iletişim sayfasında firma ile ilgili yeterli bilgi olmasına özen gösterin. Sabit telefon, adres, firma yetkilisi ad soyadı gibi…

3. Firmanın sizin bulunduğunuz şehrin firması olmasına özen gösterin.

4. Firma yetki belgelerini inceleyin ve yetki belgesinde yazılı ünvanı Türkiye Sicil Gazetesinde araştırın.

Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi:

Karar verdiğiniz evden eve nakliyat firması ile mutlaka sözleşme yapın ve sözleşmede hoşunuza gitmeyen maddeleri değiştirin. Tüm eşyalarınız emanet etiğini unutmayın ve sözleşmeye es geçemeyin

Evden Eve Nakliyat Sigortası:

Evden eve nakliyat firmalarının sigortalı nakliyat dedikleri sigorta Tam Ziya sigortasıdır. Bu sigortasının kapsamı kaza sonucu tüm eşyalarınızın araç ile beraber ziyanını kapsar. Kırık ve çizikler sigorta kapsamında değildir. Nakliye sigortaları ile ilgili daha fazla bilgi için linki takip edin.

Eşyaların Paketlenmesi:

Eşyaların paketlenmesinde göz önünde bulundurmanız gereken en önemli nokta paketlemesini sizin yaptığınız eşyaların paketleme hatası sonucu hasar alması halinde firma sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu nedenle ufak tefek eşyaları kendiniz paketleyebilir ancak beyaz eşya ve mobilyaların paketlemesini firmanın yapmasını isteyin. Eşyaların paketlenmesi ile ilgili daha fazla bilgi burada.

Paketlemenin önemli adımlarından biride paketlenen eşyaların ve kolilerin etiketlenmesidir. Uyarı etiketleri taşımayı gerçekleştiren ekibe o eşya ya nasıl davranmaları gerektiği ile ilgili çok önmeli bilgiler verir. Eşyanın taşınma ve araca istiflenmesinde uyarı etiketleri çok önemli bir rol oynar ihmal etmeyin.

kadıköy evden eve nakliyat

KADIKÖY EVDEN EVE

KADIKÖY NAKLİYAT

kadıköy evden eve nakliyat

kadıköy evden eve nakliyat fiyatları

KADIKÖY NAKLİYAT FİRMALARI

KADIKÖY EV TAŞIMA